Kontakt

Steinerskolen i Tromsø
Inga Sparboes vei 41
9007 Tromsø

Sentralbord:
77 69 88 70

Daglig leder
Siv-Bente Johansen: 77 69 88 71

Pedagogisk leder
Gudmund Østgård: 77 69 88 73

Spes.ped leder
Line-Marie Eriksen: 77 69 88 74

Loft hovedhus: 77 69 88 75
Fritidshjemmet: 46 91 91 06
Ungdomsskolen: 77 69 88 76

Skolens org.nr.: 971521430

Ansatte

Siv-Bente Johansen

Siv-Bente Johansen
Daglig
tromso@steinerskolen.no

Line-Marie Eriksen
Spesialpedagogisk leder, faglærer, markedsføring
line.marie.eriksen@steinerskolen.no

Gudmund R. Østgård

Gudmund R. Østgård
Pedagogisk leder, faglærer, markedsføring, IT
gudmund.ostgard@steinerskolen.no

Hege Bjørn

Hege Bjørn
Klasselærer 1. klasse, kollegiets leder
Hege.Bjorn@steinerskolen.no

Tone Haugan

Tone Haugan
Klasselærer 2. klasse
tone.haugan@steinerskolen.no

Ina Holland-Nell

Ina Holland-Nell
Klasselærer 3. klasse
Ina.Holland-Nell@steinerskolen.no

Kari Sundby

Kari Sundby
Klasselærer 4. klasse, faglærer
Kari.Sundby@steinerskolen.no

Anita Barth-Jørgensen
Klasselærer 10. klasse, musikklærer, faglærer
anita.barth-jorgensen@steinerskolen.no

Erling Schei

Erling Schei
Spesialpedagog
erling.schei@steinerskolen.no

Hanne Larsen

Hanne Larsen
Klasselærer 9. klasse, spes.ped, kontor
hanne.larsen@steinerskolen.no

Nicholas O`Donoghue

Nicholas O`Donoghue
Faglærer, spes.ped
nick.odonoghue@steinerskolen.no

Joacim Navas

Joacim Navas
Fritidshjem, assistent
joacim.navas@steinerskolen.no

Bettina Reinli

Bettina Reinli
Permisjon
bettina.reinli@steinerskolen.no

Sissel Vevik

Sissel Vevik
Spesialpedagog, faglærer
sissel.vevik@steinerskolen.no

Tom Arne Bruseth

Tom Arne Bruseth
Klasselærer 5. klasse, faglærer
Tom.Arne.Bruseth@steinerskolen.no

Linn Karlsen
Faglærer
linn.karlsen@steinerskolen.no

Gry Billvik Navas

Gry Billvik Navas
Klasselærer 10. klasse, faglærer
gry.navas@steinerskolen.no

Stine Fossesholm

Stine Fossesholm
Klasselærer 6. klasse, faglærer, spesialpedagog
stine.fossesholm@steinerskolen.no

Simen Moe
Faglærer og assistent
simen.moe@steinerskolen.no

Lena Marx
Faglærer, eurytmist
Lena.marx@steinerskolen.no

Ole Per Landfald
Permisjon
ole.per.landfald@steinerskolen.no

Lillian Johansen

Lillian Johansen
Klasselærer 7. klasse, svømmelærer, faglærer
lillian.johansen@steinerskolen.no

Kim Kristensen
Leder fritidshjemmet, assistent
Kim.kristensen@steinerskolen.no

Gunn-May Fugleberg
Faglærer
Gunn-may.fugleberg@steinerskolen.no

Lilja Charles-Harris
Assistent, fritidshjem
lilja.charles-harris@steinerskolen.no

Lene Fisker Brogaard

Lene Fisker Brogaard
Spesialpedagog, faglærer
lene.brogaard@steinerskolen.no

Bodil Winther

Bodil Winther
Administrasjon og pedagogisk utvikling
bodil.marie.winther@steinerskolen.no

Solfrid Iversen
Kontor
solfrid.iversen@steinerskolen.no

Katarzyna Cuper
Renholdsleder
katarzyna.cuper@steinerskolen.no