Nyheter – 20.11.2019

Julemarked på Steinerskolen søndag 24. november

Velkommen til det tradisjonsrike og koselige julemarked på skolen vår, søndag 24. november. Her finner dere julegaver, god mat, kaker og nydelig kaffe. Yoga, Kung Fu, eventyrstund, underholdning og aktiviteter for ungene.

Ta med naboer, venner og familie til en hyggelig søndag på steinerskolens julemarked. Dere finner oss i Inga Sparboes vei 41.

Parkering/Adkomst:Det er bare noen få parkeringsplasser på nordsiden av skolen (Målselvgata). Vi anbefaler buss #33 eller 37 som stopper i Bjørnøygata. Eventuelt #34 til Strandkanten.

Offentlig parkering finns ved Troms fylkekultursenter 'Tromskysten' (Strandveien 95) og gamle vegvesen (Mellomvegen 40). Det er ikke mulig å parkere ved meieriet. Ved bibelskolen er det mulig å parkere etter kl. 14 pga eget arrangement.

Følg arrangementet på Facebook
https://www.facebook.com/events/703251253497764/

VELKOMMEN TIL JULEMARKED